زیرپوش نیم آستین مشکی مردانه

شماره کالا: 17

قیمت واحد: 54,500 تومان

*
54,500 تومان

موجودی: موجود در انبار

نشان تجاری: فردوس

دسته بندی: زیرپوش نیم آستین

وزن: 0 گرم

محصول ویژه: نیست

«زیرپوش مردانه نیم آستین»

زیرپوش‌ مردانه بیشتر از آنچه فکر می‌کنید مهم هستند. اگر در زمان خرید نسبت به جنس و مدل زیرپوش‌تان دقت لازم را انجام بدهید، ایستایی و فرم لباس اصلی‌تان بهتر و زیباتر می‌باشد. اصولا لباس های زیر چون دیده نمی‌شوند و در معرض دید نیستند به آنها اهمیت داده نمی‌شود. ولی باید دقت کنید که این دسته از پوشاک بسیار بااهمیت و برای سلامتی پوست افراد نقش بسزایی دارند.

 

زیرپوش نیم آستین مردانه پنبه

در این نوع زیرپوش نیم آستین مردانه از الیاف پنبه ارگانیک آنتی باکتریال استفاده شده که این نوع الیاف از بهترین الیاف برای تولید لباس زیر مردانه است.

واضح است که بهترین زیرپوش‌ها، زیرپوش‌های مردانه نخی (پنبه ای) می‌باشند. این زیرپوش‌ها باعث می‌ شوند که حداکثر جذب عرق را داشته باشند و امکان باقی‌ماندن رطوبت عرق و ایجاد ناراحتی‌ و حساسیت پوستی را به حداقل برسانند. باقی ماندن رطوبت عرق روی پوست می‌تواند باعث ایجاد برخی از انواع قارچ‌های پوستی می شود. انتخاب درست زیرپوش مردانه می‌تواند در احساس راحتی روزانه هر فرد موثر واقع شود. زیرا زیرپوش نامناسب فرد را در طول روز کلافه و خسته می‌کند. زیرپوش‌ها به عنوان عرق‌گیر و جذب رطوبت بدن استفاده می‌شوند.

 

سایز بندی :

این زیرپوشها در سایزهای M/L/XL/2XL/3XL موجود می باشد. این نوع زیرپوش با داشتن نیم آستین گزینه خوبی برای پیراهنهای آستین بلند و مجلسی است تا لکه‌های عرق بر روی لباس مشخص نشود. اگر گزینه راحتی و خنکی زیرپوش برایتان مهم است حتما از زیرپوش نیم آستین پنبه استفاده کنید.


نکات مهم در شستشو لباس زیر :

– شستشو در دمای ۴۰ درجه سانتیگراد

– خشک کردن لباس زیر، زیر نور آفتاب
– در صورت عدم دسترسی به آفتاب، استفاده از اتو
– عدم شستشو با دیگر لباس‌ها
– عدم شستشو با لباس‌های رنگی
– عدم چلاندن لباس زیر، جهت حفظ دوام دوخت

- 100% پنبه

- ضدحساسیت

تخفیف شب یلدا

جستجو

جستجو

منوی فروشگاه

دسته بندی ها

برند ها

ENG